На Волині у 14-річного підлітка виявили гострий гепатит А

На Волині у 14-річного підлітка виявили гострий гепатит А

На Волині у 14-річного підлітка виявили гострий гепатит А
Епідеміологи дезінфікують помешкання, де жив підліток. Фото: Волинський обласний центр профілактики та контролю хвороб МОЗ України

В одному із сіл Луцької громади у 14-річного підлітка виявили гострий вірусний гепатит АВірусний гепатит А — захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг., розповіла Суспільному фахівчиня зв`язків із громадськістю обласного центру контролю та профілактики хвороб Оксана Цимбалюк.

Недугу у хлопця запідозрили у медзакладі, куди його привезли з високою температурою, болем у животті та розладом травлення.

Зі слів Оксани Цимбалюк, при огляді у підлітка виявили пожовтіння склер очей та шкіри. Після проведених лабораторних досліджень, наявність вірусу у пацієнта підтвердилася.

Джерело зараження, кажуть епідеміологи, ймовірно – антисанітарія у будинку. Нині хлопець досі у лікарні. Його родичів теж перевірили, у них вірусу не виявли.

Загалом на Волині протягом цього року на вірусний гепатит А захворіли 39 осіб, минулого року було лише шість недужих. Захворювання виявляли в Горохівській, Луцькій, Рівненській, Головненській, Вишнівській, Турійська та Ковельській громадах.

Читайте також

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок