"Не може бути компромісів зі злом": Ляшко прокоментував обстріл пологового будинку у Вільнянську

"Не може бути компромісів зі злом": Ляшко прокоментував обстріл пологового будинку у Вільнянську

"Не може бути компромісів зі злом": Ляшко прокоментував обстріл пологового будинку у Вільнянську
Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час презентації проєкту національного реабілітаційного центру "Незламні" на Форумі донорів, у Львові, 10 червня 2022 р. Фото Віктор Ковальчук / УНІАН

Обстріл Росією пологового будинку на Запоріжжі, під час якого загинуло немовля, є злочином, за який відповідальне все населення Російської Федерації.

Про це на своїй Facebook-сторінці заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"О другій ночі нелюди обстріляли пологовий корпус Вільнянської лікарні (Запорізька область). Загинуло немовля. Одна мама поранена. Двох лікарів дістали з-під завалів. У лікаря-реаніматолога 37% опіків. Поранені отримують допомогу. Маленьке життя, яке могло колись стати великим і щасливим, вже не поверне ніхто", — написав міністр.

Він наголосив, що Росія — це не країна-терорист, а країна-вбивця.

"Це не відповідальність того виродка, який запустив цю ракету, це відповідальність кожного росіянина, хто підтримує або не виступає проти режиму божевільного маніяка", — підкреслив Ляшко.

Посадовець переконаний, що таким злочинам немає пробачення.

"Ми ніколи вас не пробачимо. Світ ніколи вас не пробачить. Ви колись оговтаєтесь від пропаганди, якою вам промили мізки, але буде вже запізно. Життя дітей, яких ви вбили, вже ніхто не поверне", — сказав він.

Міністр висловив щирі співчуття рідним загиблих та поранених. Ляшко також висловив сумніви у компетентності та особистих якостях свого російського колеги Михайла Мурашка й звернувся до директора Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганса Клюге, зазначивши, що з Росією неможливі компроміси.

"Не може бути жодних компромісів зі злом", — підсумував Віктор Ляшко.

Читайте також

Голосування за визнання Росії спонсором тероризму, "пункти незламності", $4,5 млрд від США. 273 день війни. Онлайн

На початок