Зеленський закликав українців знайти найближчий "пункт незламності"

Зеленський закликав українців знайти найближчий "пункт незламності"

Зеленський закликав українців знайти найближчий "пункт незламності"
. Мапа з "пунктами незламності" у Києві, фото: nezlamnist.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 22 листопада повідомив про розгортання понад чотирьох тисяч "Пунктів незламності" по всій країні на випадок нових російських масованих обстрілів та серйозних проблем з енергопостачанням.

"Там усі базові послуги. Це електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово", — уточнив Зеленський.

Він додав, що пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях.

Як знайти свій "пункт незламності"

Наразі вже працює спеціальний сайт, на якому розміщена мапа таких пунктів по всій країні. Вона постійно оновлюється.

Також Зеленський наголосив, що місцевій владі поставлено завдання забезпечити інформування людей про наявність "Пунктів незламності". Згодом у будівлях органів влади, в аптеках, магазинах, у поштових відділеннях має бути інформація про те, де людина може знайти підтримку у разі тривалого відключення енергії.

"Важливо вже зараз подивитися, де є такі пункти у вашому місті, у вашій громаді та стежити за оновленням мапи найближчими тижнями, поки додаватимуться нові пункти. Усі ми маємо бути готовими до будь-яких сценаріїв, з урахуванням того, які терористи воюють проти нашого народу та що вони намагаються зробити", — наголосив президент.

Він також закликав бізнес долучитися до ініціативи та зробити свої бізнес-обʼєкти "Пунктами незламності" – з генераторами, "Старлінками", водою та іншим.

На сайті nezlamnist.gov.ua вже є спеціальна форма для представників бізнесу, які хочуть приєднатись і стати "Пунктом незламності" для українців.

На початок