Сумчани виступили на чемпіонаті України з карате

Сумчани виступили на чемпіонаті України з карате

Сумчани виступили на чемпіонаті України з карате
Фото Анатолія Лозового

Чемпіонат України з Фунакоші Шотокан карате відбувся у Черкасах. На ньому медалі усіх ґатунків завоювали спортсмени з Сумщини.

"Вперше Сумщина посіла почесне третє місце в загальнокомандному заліку, поступившись господарям і збірній Києва", - говорить керівник обласного відділення Всеукраїнської федерації Фунакоші Шотокан карате Анатолій Лозовий.

Збірна області представлена КДЮСШ "Авангард", сумськими клубами "Терра-Будо" (тренер Лозовий Анатолій), "Зірки карате" (тренер Гутенко Віталій) та конотопським "Кристалом" (тренер Пономарьов Артур) завоювала у підсумку 7 "золотих", 7 "срібних" та 11 "бронзових" медалей.

Чемпіонами у ката у своїх категоріях Кіріл Бондаренко та Дарина Жданова з Конотопу, Костянтин Пузь та Таїсія Фоменко з клубу "Терра". "Срібним" призерами стали Матвій Загородній з Конотопа та Дмитро Сапіч з клубу "Терра". "Бронзові" медалі вибороли Іван Мурашковський та Емілія Руденко ("Зірки карате", Суми) і Нікіта Цебінога ("Терра").

Сумчани виступили на чемпіонаті України з карате
Фото Анатолія Лозового

У куміте перші місця посіли Емілія Руденко та Іван Мурашковський ("Зірки карате"), "срібні" медалі здобули конотопчанка Дарина Жданова, Емілія Руденко, Артем Шевельов та Теодор Клімов ("Зірки карате"), "бронзу" вибороли Матвій Загородній (Конотоп), Іван Мурашковський, Вікторія Мохова та Максим Недошивкін ("Зірки карате").

Серед дорослих спортсменів друге місце в ката і третє в куміте завоював Сергій Івченко ("Терра") та третє місце в ката посів Костянтин Пузь ("Терра").

В командному куміте серед юнаків 13-14 років "золото" здобула команда з Конотопа — Кіріл Бондаренко, Матвій Загородній Матвій та Назар Власов Назар. Серед юніорів 15-17 років "бронза" у "Терри" — Костянтин Пузь та Нікіта Цебінога. Серед молоді 18-21 рік третє місце у збірної "Терри" і "Зірок карате" — Сергій Івченко, Пузь Костянтин, Іван Троценко та Теодор Клімов.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок