Пропаганда в РФ поширює фейки про оцінку судом у Гаазі війни в Україні — ЦПД

Пропаганда в РФ поширює фейки про оцінку судом у Гаазі війни в Україні — ЦПД

Пропаганда в РФ поширює фейки про оцінку судом у Гаазі війни в Україні — ЦПД
Фото: Wokandapix/Pixabay

Російська пропаганда поширює фейк, що нібито Гаазький суд заявив про "неміжнародний конфлікт в Україні". Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони.

“ЗМІ РФ заявили, що Гаазький суд назвав “конфлікт в Україні” неміжнародним: “оголошуючи рішення у справі про катастрофу рейсу MH17, суд ухвалив, що йдеться про неміжнародний збройний конфлікт в Україні”, насправді ж суд прямо визнав міжнародний характер конфлікту”, — повідомили в ЦПД, розвінчуючи черговий російський фейк.

Також у ЦПД розповіли про дезінформацію від постпреда РФ при міжнародних організаціях у Відні Михайла Ульянова, який заявив, що ЗСУ начебто здійснили масований обстріл Запорізької АЕС.

Крім того, у ЦПД відзначили російську маніпуляцію від радника міністра закордонних справ РФ Григорія Орджонікідзе. Він заявив, що “українці та Захід використовують усі без винятку програми та механізми ЮНЕСКО для просування “антиросійської повістки”, (підтвердженням чого є) визнання “українськості” борщу зі сторони ЮНЕСКО”.

Читайте також

Обстріли ЗАЕС, бої на Донбасі, "формула миру" Зеленського. 271 день війни. Онлайн

Зима і люди. Як українці готуються до холодів в умовах війни. Спецпроєкт Суспільного

ЦПД спростував фейки роспропаганди про "польських та англомовних найманців" на Херсонщині

"Сечі немає терпіти борошна": як російські іпсошники ламають зуби об українську мову

На початок