У Москві в районі площі трьох вокзалів сталася велика пожежа, є загиблі

У Москві в районі площі трьох вокзалів сталася велика пожежа, є загиблі

Оновлено
У Москві в районі площі трьох вокзалів сталася велика пожежа, є загиблі
. Фото: з телеграм-каналу Baza

Під час пожежі на квітковому складі на Комсомольській площі в центрі Москви загинули, за попередніми даними, шестеро громадян РФ та один громадянин Таджикистану, повідомили в екстрених службах. Про це пишуть “РИА Новости”. Загоряння на складі сталося через "неналежне зберігання товарів та порушення правил пожежної безпеки".

Напередодні. 20 листопада, стало відомо, що у Москві в районі площі трьох вокзалів сталася велика пожежа. За даними МНС Росії, пожежа біля Комсомольської площі в Москві сталася у двоповерховій цегляній складській будівлі, пишуть “Риа Новости”.

Площа пожежі в центрі Москви досягла 2,5 тис. квадратних метрів , повідомили в екстрених службах. Залізничники повідомили, що пожежа в районі Комсомольської площі не загрожує пасажирам, не впливає на рух поїздів, а місце пожежі не відноситься до “Російських залізниць”.

З будівлі, що горіла у районі Комсомольської площі в центрі Москви, евакуювали 7 людей, до гасіння залучили 80 надзвичайників, 20 одиниць техніки, в готовності вертоліт Ка-32 МАЦ, повідомили в МНС.

Як повідомив телеграм-канал Baza, у будівлі, що горіла у центрі Москви, стався вибух. На площі 500 квадратних метрів обвалилися перекриття.

Для гасіння пожежі залучили 3 вертольоти та пожежний потяг, повідомили у МНС.

Очевидці у соцмережах постили відео і фото пожежі у центрі Москви.

Станом на 16.00 за Києвом на пожежі у центрі Москви все ще було видно відкритий вогонь.

Читайте також

Ріші Сунак в Києві, евакуація на Херсонщині та Миколаївщині, нова допомога від Великої Британії. 270 день війни. Онлайн

На початок