1200 доларів щомісяця. У Сан-Франциско запустили програму підтримки трансгендерної спільноти

1200 доларів щомісяця. У Сан-Франциско запустили програму підтримки трансгендерної спільноти

1200 доларів щомісяця. У Сан-Франциско запустили програму підтримки трансгендерної спільноти
Мер Сан-Франциско Лондон Брід. Фото: АР

У США в Сан-Франциско оголосили про запуск нової програми гарантованого доходу для трансгендерної спільноти міста. Про це пишуть ABC7 News з посиланням на мера Сан-Франциско Лондона Бріда. Програма GIFT надаватиме трансгендерам із низьким рівнем доходу 1200 доларів щомісяця протягом 18 місяців, щоб допомогти вирішити фінансову незахищеність у спільноті.

“GIFT — це одна з кількох програм, які місто розробляє, впроваджує та оцінює, щоб визначити, як найкраще підтримати жителів Сан-Франциско та сприяти економічній стабільності та відновленню”, — йдеться у заяві міської влади Сан-Франциско.

Місто також повідомило, що нова пілотна програма є першою ініціативою гарантованого доходу, яка зосереджена виключно на трансгендерних людях і забезпечить 55 відповідних учасників тимчасовим доходом.

Крім того, місто заявило, що надаватиме тим самим людям прямі послуги, такі як медичне та психіатричне обслуговування, послуги спеціального догляду та фінансовий коучинг.

“Ми знаємо, що наші трансспільноти відчувають набагато вищий рівень бідності та дискримінації, тому ця програма буде спрямована на підтримку людей у ​​цій спільноті. Ми продовжуватимемо розвивати такі програми, щоб забезпечити тих, хто найбільше потребує, фінансовими ресурсами та послуги, щоб допомогти їм процвітати", — сказала мер Брід.

Прийом заявок триватиме з 15 листопада до 15 грудня. Відповідно до веб-сайту програми, кандидати повинні відповідати таким вимогам:

  • Мати принаймні 18 років
  • Ідентифікувати себе як трансгендера
  • Не отримувати більше 600 доларів США на місяць
  • Проживати в місті та окрузі Сан-Франциско
  • Бути готовими проходити опитування кожні 3 місяці.

“Опитування трансгендерів у США, яке є єдиним широкомасштабним дослідженням трансгендерних людей у ​​Сполучених Штатах, у 2015 році показало, що 33% трансгендерних людей у ​​Каліфорнії живуть у бідності”, — сказав Пау Крего з Офісу трансгендерних ініціатив Сан-Франциско.

Цей відсоток порівнюється з 12% людей у ​​загальній популяції, які жили в бідності.

“Ми сподіваємося, що наша програма гарантованого доходу стане початком репаративного процесу, щоб змінити несправедливість, з якою стикаються наші громади, допоможе їм вижити у світі, де постійно обговорюється їхнє право на існування, і дасть їм можливість брати участь у медичних послугах у значущий спосіб, який змінить життя”, – сказав виконавчий директор служб охорони здоров’я громади Ліона-Мартіна Дж. М. Джаффе.

Читайте також

Ріші Сунак в Києві, евакуація на Херсонщині та Миколаївщині, нова допомога від Великої Британії. 270 день війни. Онлайн

На початок