Єрмак про завершення війни до весни: "Звучить як мрія"

Єрмак про завершення війни до весни: "Звучить як мрія"

Єрмак про завершення війни до весни: "Звучить як мрія"
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак, 16 серпня 2022 року, Київ, Україна. Фото: Getty Images

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак вважає, що завершити розв'язану Росією війну до кінця весни наступного року Україні навряд чи вдасться. Таким чином він прокоментував висловлювання заступника міністра оборони України Володимира Гаврилова про те, що українські сили можуть повернутися в Крим до кінця грудня, а вся війна з Росією завершиться навесні.

"Звучить, ніби ця фраза заступника міністра оборони України, — це мрія. Звісно, мільйони українців мріють, аби ця війна завершилася якомога швидше. Утім, я буду більш реалістичним", — зауважив глава ОП під час виступу на Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі.

Єрмак додав, що цього року Україна досягла успіхів на полі бою, визволивши Херсон та просунувшись на Харківському напрямі.

"Утім, ця війна триває, і я не готовий назвати точний день і час, коли ми переможемо. Але це точно станеться", — наголосив керівник офісу президента.

Раніше заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов заявив, що Збройні сили України можуть повернутися в Крим до кінця грудня, а війна з Росією закінчиться до весни.

Війна. Усі новини
На початок