Відключення електроенергії: на Черкащині діють зелені графіки

Відключення електроенергії: на Черкащині діють зелені графіки

У Черкаській області 20 листопада застосовуватимуть зелені графіки відключень електроенергії. Про це повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

"На Черкащині 20 листопада з 8:00 до 24:00 діятиме зелений графік відключень електроенергії", — розповів Ігор Табурець.

За його словами, з графіками погодинних відключень додатково можна ознайомитися на сайті "Черкасиобленерго".

Щоб переглянути графік, можна перейти за лінками нижче:

З 18 листопада в "Черкасиобленерго" сформували додатковий перелік споживачів у місті Черкаси, в яких електропостачання вимикатимуть точково в години вечірнього максимуму. Його можна переглянути тут.

Такі дії допоможуть профільним службам якнайшвидше ліквідувати наслідки російських обстрілів України.

У пресслужбі "Черкасиобленерго" закликали споживачів, які не підпадають під дію графіків погодинних відключень зменшити використання електроприладів:

"Зверніть увагу на роботу енергомістких приладівелектрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні і сушильні машини, електричні духові шафи, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи, електрочайники, кавоварки, праски тощо, мінімізуйте їх використання у години пік: з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів і за можливості перенесіть користування пральними машинами, бойлерами та обігрівачами на ніч, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий".

Що відомо

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок