В Одесі відбувся мітинг проти відключення світла

В Одесі відбувся мітинг проти відключення світла

В Одесі 18 листопада відбувся мітинг проти відключення електроенергії. Люди перекривали проїжджу частину в районі п'ятої станції Люстдорфської дороги. Про це повідомила журналістка, яка була на місці події.

Люди скаржаться на те, що в них відсутня електроенергія вже третю добу. Вони просять створити графіки, за якими вимикатимуть живлення.

"Чого комусь (світло — прим.ред.) почали вмикати по графіку, а комусь взагалі не збираються вмикати? Зв'язку немає з ДТЕком. .... Декому це не важливо, бо він йде на роботу, де є світло, а хтось працює вдома, в нього має бути зв'язок та світло", — розповів мітингувальник.

В Одесі пройшов мітинг проти відключення світла
Мітинг проти відключення світла, Одеса, 18 листопада. Фото: Суспільне Одеса

"Дійсно це вже виходить за всі рамки. В нас і холодно, неможливо помитися, приготувати їжу, сиро, все тече. Ми не просимо, ми вимагаємо нам дати світло. Чому тільки наш район потрапив під ці якісь санкції? Якщо питання не буде вирішуватися, ми будем продовжувати", — зазначила мітингувальниця Ірина.

Частина людей покинула мітинг до завершення, бо в них вдома з'явилося електропостачання.

Через масований ракетний удар РФ по Україні 15 листопада в Одесі та деяких районах області було відсутнє світло. Після чого в регіоні почали застосовувати екстрені відключення, а попередньо складені графіки перестали діяти. 17 листопада в ДТЕК Одеські електромережі повідомили, що будинки та вулиці, на електромережах яких немає критично важливих об’єктів, не отримають електрики до стабілізації ситуації.

19 листопада у всіх областях України застосовуватимуть планові відключення з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00, повідомили в Укренерго. Аварійних відключень нараз не передбачають.

Читайте також

  • Електроенергії в Одеській області не буде до стабілізації ситуації — ДТЕК
  • Російська армія пошкодила 41 енергетичний об'єкт на Одещині — ДТЕК
  • Екстрені, аварійні та стабілізаційні: як відрізняються відключення світла, які застосовують на Одещині

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок