У Відні п'ять туристичних локацій мають україномовні аудіогіди

У Відні п'ять туристичних локацій мають україномовні аудіогіди

У Відні п'ять туристичних локацій мають україномовні аудіогіди
. Відень, Австрія. Фото: з Фейсбуку Посольства України в Австрії

В Австрії у п’яти провідних музеях і галереях Відня вже є україномовні аудіогіди. Про це інформує посольство України в Республіці Австрія. Крім того, дипломати разом із австрійськими партнерами працюють над відкриттям наступних україномовних аудiогiдів в Iмператорській Скарбниці Австрії у Відні та одному з музеїв міста Зальцбург.

Станом на сьогодні, у Вiднi україномовними аудіогідами забезпечені:

  • Музей Хундертвассера, у якому представлена єдина у світі постійна виставка робіт Хундертвассера, а також проводяться регулярні тимчасові виставки інших художників.
  • Галерея Верхнiй Бельведер — палац у стилі бароко та понад 800-літньої історією мистецтва з шедеврами Клімта, Шиле, Функе, Мессершмідта та Ван Гога.
  • Картинна галерея Альбертіна, розташована в історичному центрі Відня та поєднує в собі імперський стиль із великим мистецтвом.
  • Музей історії мистецтв, з його унікальними шедеврами є одним із найвідоміших у світі.
  • Палац Шенбрунн, палацовий комплекс у столиці Австрії, одна з найвизначніших архітектурних споруд австрійського бароко.

“Для усіх українців у Австрії є можливість оформити так званий Культурний паспорт, Kulturpass, який дає можливість відвідувати переважну більшість музеїв безкоштовно”, — зазначили у посольстві.

Загалом, за даними дипломатів, вже у 32 країнах з'явилися 50 україномовних аудіогідів.

Читайте також

Суд МН17, обстріл Дніпра, Україну допустили до місця падіння ракети в Польщі. 267 день війни. Онлайн

У Відні почав курсувати трамвай, оформлений за мотивами графіки Нарбута

На початок