До восьмої години вечора Житомир має бути з електроенергією – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

До восьмої години вечора Житомир має бути з електроенергією – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин

Оновлено
До восьмої години вечора Житомир має бути з електроенергією – Житомирський міський голова Сергій Сухомлин
Колаж: Суспільне Житомир

16 листопада до восьмої години вечора всі житомирські багатоповерхівки та підприємства критичної інфраструктури мають бути з електроенергією. Про це в етері на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, поступове включення районів Житомира, які були без електроенергії, енергетики почали після шостої години вечора. Тоді ж почали працювати над запуском котелень, які не працювали через відсутність енергопостачання.

"Що стосується електротранспорту, то він працювати не буде, з освітленням теж розбиратимемося трохи пізніше. Після 18.00 буде поступове включення тих районів, які без електроенергії. Те саме стосується живлення котелень. Є проблема з кількістю, з потужностями. Тому, якщо в цей час ми масово включатимемо пральні машини, мікрохвильовки, то знову будуть відключення. Прохання: по мінімуму включіть те, що найбільш необхідне. Телевізор може трохи почекати. Ще є така ситуація, коли частина котелень працюють, йде перефазування – проблеми з електрикою постійно йдуть. В нас відключаються котельні, після цього їх запуск займає теж багато часу", – сказав Сергій Сухомлин.

Наразі поки що не працює одна районна котельня – там тривають роботи з відновлення процесу теплопостачання.

"Як тільки буде електроенергія – запускаємо і декілька квартальних котелень. Маю надію, що сьогодні запустимо вже всі котельні. Працівники комунальних підприємств будуть працювати, якщо це буде потрібно, і вночі, але ми маємо запустити систему. Ліфти, скоріше за все, будемо відключати, бо при перепадах електроенергії в нас багато людей, які застрягають. Виняток становитимуть будинки, які мають більше дев'яти поверхів – там ліфти працюватимуть", – поінформував міський голова і додав, що нинішні обмеження діятимуть, поки в Житомирі не стабілізують систему енергозабезпечення міста.

"Сподіваємося, що завтра вже все буде гаразд", – сказав Сергій Сухомлин.

ОНОВЛЕНО на 20.35

Технічно енергетики відпрацювали – Житомир готовий до включення електроенергії по всьому місту. Про це під час вечірнього звернення в прямому ефірі на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

"Технічно енергетики відпрацювали – Житомир готовий до включення. Чекаємо команди від "Укренерго", бо пікове навантаження по всій країні і "Укренерго" має нас включити. Тому ще раз хочу подякувати нашим енергетикам за те, що зробили все можливе і неможливе і чекаємо, коли нас під’єднають до загальноукраїнської енергосистеми", – сказав Сергій Сухомлин.

Що відомо

  • 15 листопада під час повітряної тривоги у Житомирі зафіксували два прильоти по енергетичній інфраструктурі, внаслідок чого місто лишилося без світла та частково без води. Ввечері у Житомирі частково відновили подачу електрики та водопостачання – містян попросили зробити запас води.
  • Станом на ранок 16 листопада у Житомирі були відключені 28 котелень, електротранспорт не ходив, водоканал розробив погодинні графіки подачі води.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

На початок