На Волині без електрики залишаються 45 тисяч споживачів

На Волині без електрики залишаються 45 тисяч споживачів

Станом на ранок, 16 листопада без електропостачання внаслідок масованих ракетних атак на енергосистему України залишаються орієнтовно 45 тисяч споживачів, – повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Вночі та ввечері 15 листопада без світла були мешканці частини Луцька, деяких сіл громади, а також міст Нововолинська, Володимира та Ковельського району.

Як повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук, в обласному центрі та селах громади енергетикам вже вдалося відновити електропостачання. Про відновлення світла також, а також навчання у школах, яке скасували напередодні, повідомив і Нововолинський міський голова Борис Карпус.

У Володимирській громаді електроенергію вдалося відновити частково, повідомив міський голова Ігор Пальонка. "На жаль, вийшло з ладу 6 кабелів, тож працюють 2 бригади електриків, аби ввімкнути живлення з резервних ліній", – додав він.

Найскладніша ситуація нині на Ковельщині, де 15 листопада РФ завдала ракетного удару по об'єкту енергетики. Як сповістив міський голова Ігор Чайка, внаслідок ракетного удару інфраструктурний об'єкт знищено. Місто та район – частково без світла.

Що відомо

  • В Ковелі на Волині 15 листопада зафіксували декілька вибухів. Інформацію про це підтвердив голова обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко.
  • Зранку 22 жовтня у Луцьку та Ковелі пролунали кілька вибухів. Після цього у деяких районах міст зникли енергопостачання та вода. У Луцьку від ударної хвилі травмувалася людина.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок