Ремонт Деволанівського узвозу в Одесі здорожчав на 23 мільйони: хто відновлюватиме

Ремонт Деволанівського узвозу в Одесі здорожчав на 23 мільйони: хто відновлюватиме

Ремонт Деволанівського узвозу в Одесі здорожчав на 23 мільйони: хто відновлюватиме
Деволанівський узвіз, Одеса. Фото: Суспільне Одеса

14 листопада завершився тендер на проведення ремонтних робіт на Деволанівському узвозі в Одесі. Про це стало відомо з сайту державних закупівель Prozorro.

Переможцем тендеру стало ТОВ "Ростдорстрой". Власником компанії є ТОВ "Оттема". Керівник "Ростдорстрою" — Олексій Андрюшин — також очолює підприємства "Дубль-В" та "Геронт-21 вік", зареєстровані у Чорноморську. ТОВ "Ростдорстрой" неодноразово вигравало тендери від влади на виконання різних робіт не лише в Одесі та області. Серед них: берегоукріплення в Аркадії за понад 52 мільйони гривень, ремонт мосту у Луганській області за понад 31 мільйон гривень та ремонт доріг на Полтавщині за 304 мільйони гривень.

Відповідно до технічного завдання, цей ремонт Деволанівського узвозу є продовженням робіт, угоду на які з "Ростдорстроєм" міська рада уклала у серпні 2020 року. Але вже в вересні цього року її було розірвано через воєнний стан та неможливість виконати роботи.

Стало відомо, хто ремонтуватиме Деволанівський узвіз в Одесі
Частина документа про розірвання угоди між міською радою та "Ростдорстроєм". Джерело: prozorro.gov.ua

Натомість 31 жовтня цього року управління капітального будівництва Одеської міської ради оприлюднило новий тендер вартістю понад 61 мільйон гривень. В його техзавданні зазначено, що виконавець повинен завершити ремонт комунікацій, зробити дорогу, тротуари та розмітку. Ці ж роботи були й в першому тендері, але зараз вони будуть коштувати не 39 мільйонів гривень (різниця між очікуваною і фактичною ціною першого тендеру), а 61 мільйон. Таким чином ремонт Деволанівського узвозу "здорожчав" на 22,9 мільйона гривень.

Стало відомо, хто та за скільки ремонтуватиме Деволанівський узвіз в Одесі
Сума, за яку мав виконати ремонт "Ростдорстрой". Джерело: prozorro.gov.ua

Стало відомо, хто та за скільки ремонтуватиме Деволанівський узвіз в Одесі
Сума фактичної оплати на момент розірвання договору. Джерело: prozorro.gov.ua

Що відомо

  • 9 грудня 2020 року, стало відомо, що Деволанівський узвіз планують реконструювати.
  • Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер на проведення ремонту та реставрації Деволанівського узвозу в Одесі на суму понад 196 мільйонів гривень. Після чого у міськраді повідомили про те, що на роботи планують витратити 193 мільйони.
  • На місці покинутої будівлі на Деволанівському узвозі, яка частково обвалилася 3 лютого, планували звести торговельний центр. Ескізний проєкт майбутнього ТЦ опублікували на сайті містобудівного моніторингу Одеської міськради.
  • На початку червня цього року рух транспорту на Деволанівському узвозі, на ділянці між вулицею Єврейською і Карантинним узвозом, закрили до кінця 2022.

Читайте також

  • В Одесі на ремонт Деволанівського узвозу планують витратити понад 61 мільйон гривень
  • В Одесі на місці обваленої будівлі на Деволанівському узвозі з'явиться новий ТЦ
  • В Одесі Деволанівський узвіз закрили для транспорту до кінця року

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок