У Вінниці штрафують за спалювання листя

У Вінниці штрафують за спалювання листя

У Вінниці штрафують за спалювання листя
pixabay.com

З початку вересня спецінспекція виписала вінничанам вісім штрафів за спалювання відходів рослинного, а також побутового та промислового походження.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Як розповів начальник КП "Муніципальна варта" Віталій Чигур, тим, хто продовжує спалювати опале листя, гілля та бадилля загрожує адміністративна відповідальність — інспектори складають протоколи за ст. 152 КУПаП і за порушення вимог Правил благоустрою.

Сума штрафів передбачає від 340 до 1360 грн.

“Ми проводимо роз'яснювальну та інформаційну роботу з вінничанами, які спалюють листя та інші рослинні відходи щороку - навесні та восени. Це якраз той період, коли люди приводять до ладу свої ділянки біля домогосподарств. Цьогоріч випадків спалювання сухої рослинності зафіксовано менше в порівнянні з попереднім роком. Тобто маємо позитивні результати. Ми дбаємо про безпеку вінничан і звертаємо увагу на реальну шкоду внаслідок таких дій”, - розповідає начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур.

Вінничан закликають не ігнорувати правила та повідомляти про порушників до Ситуаційного центру (067 4-102-101) чи Цілодобової варти (1560, 0800601560).

Читайте також

  • Працювали на російські спецслужби: на Вінниччині викрили ботоферму
  • Квіти, які бояться морозів пересаджують у теплиці: вінницькі клумби готують до зими
На початок