У голови бюджетного комітету Ради проводять обшуки

У голови бюджетного комітету Ради проводять обшуки

Доповнено
У голови бюджетного комітету Ради проводять обшуки
Нардеп Юрій Арістов. Фото: Facebook

У голови бюджетного комітету Верховної Ради, нардепа від "Слуги народу" Юрія Арістова 11 листопада відбуваються обшуки. Про це Суспільному повідомили джерела у ДБР.

Слідчі дії проводить Державне бюро розслідувань. Інші подробиці поки що невідомі.

Як повідомили адвокати Арістова, обшук проводять у межах кримінальної справи, яку було порушено ще торік.

"Слідчі зламали двері житла та вилучили телефон дружини, на який знімали такі дії на відео. Крім того, депутату не повідомили суть слідчої дії, що триває, і не запропонували добровільно видати речі, які шукають. Втім, не зрозуміло, чи є у слідчих взагалі намір знайти щось конкретне і чи вони знають, що шукають", — йдеться у повідомленні.

Адвокати також заявили про порушення під час обшуку. Зокрема кажуть, що слідчі не отримали ухвали суду про надання дозволу на проведення обшуку, однак до народних депутатів застосовують спеціальну процедуру — клопотання має бути погоджено генеральним прокурором.

"Аргументація слідчих — проводиться невідкладний обшук. Тому вони не мали отримувати дозволу заздалегідь", — зазначили юристи.

У компанії "Міллер", яка захищає інтереси Арістова, заявили, що у кримінальному провадженні, відкритому в 2021 році ніякої невідкладності немає.

Арістов – депутат від "Слуги народу". До обрання в парламент у 2019 році займався бізнесом.

На той момент був гендиректором ТОВ "Атлантік-Юмма", яке здійснює торгівлю морепродуктами. Також був засновником мережі Oysters Cava Bar, рибного ресторану Fish House у Києві.

На початок