Залишатись на зв’язку: як переключитись на іншого мобільного оператора

Залишатись на зв’язку: як переключитись на іншого мобільного оператора

Залишатись на зв’язку: як переключитись на іншого мобільного оператора
Ілюстративне фото. Фото: Pixabay

Проблеми з електрикою, з якими стикаються українці останніми тижнями, часто призводять до складнощів з підключеннями до мереж мобільного зв’язку. Суспільне пояснює, які нескладні дії допоможуть залишатися на зв’язку навіть тоді, коли мобільний оператор не справляється з підключенням своїх абонентів і основна мережа недоступна.

Завдяки тому, що ще в березні українські оператори запустили національний роумінг, українцям стало простіше залишатися підключеними до мобільних мереж. Національний роумінг означає можливість перемикатися між мобільними операторами, які працюють в країні.

Наразі українці зможуть перемикатися між мобільними операторами Vodafone, "Київстар", lifecell. Робити це варто тоді, коли мережа вашого мобільного оператора недоступна.

Змінити мережу, до якої підключено гаджет і залишитися онлайн, можна, якщо на пристрої відключити автовибір мережі. Цю опцію можна знайти в налаштуваннях смартфона, в підрозділі “Мобільна мережа” (чи “Підключення”) на Android чи “Стільникові дані” на iOS.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Могли втратити дохід та бізнес: чотири історії про цифрові загрози і коментарі кіберексперта

В Україні запустили платформу для допомоги з цифрової безпеки

На початок