АРМА шукатиме активи заборонених в Україні політичних партій

АРМА шукатиме активи заборонених в Україні політичних партій

АРМА шукатиме активи заборонених в Україні політичних партій
Емблема Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), фото: УНІАН

Уряд уповноважив Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) розшукувати активи заборонених в Україні політичних партій. Про це повідомляє пресслужба АРМА. з посиланням на постанову Кабінету Міністрів №1251, що внесла зміни до Порядку переходу майна заборонених партій у державну власність.

Виявлення та розшук зазначених активів відбуватиметься за запитами Міністерства юстиції, які повинні містити опис запитуваної інформації, повне найменування та ідентифікаційний код політичної партії (її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків). А також копію рішення суду про заборону.

АРМА має забезпечити виконання запиту протягом 5 робочих днів з моменту його отримання, використовуючи наявні інструменти розшуку та доступ до джерел інформації.

Наразі в Україні суд заборонив діяльність 12 політичних партій. Це “Опозиційний блок”, “Соціалісти”, партія “Справедливості та розвитку”, “Наші”, “Держава”, “Блок Володимира Сальдо”, “Ліва опозиція”, “Партія Шарія”, “Союз лівих сил”, “Опозиційна платформа — За життя”, “Прогресивна соціалістична партія України” та “Соціалістична партія України”. Представники цих партій брали безпосередню участь у встановленні окупаційного режиму на захоплених РФ територіях України та ​організації та проведенні на цих територіях фейкових “референдумів”, зазначили у пресслужбі.

АРМА вже співпрацює з Мін’юстом щодо розшуку активів осіб, які потрапили під санкції. Національне агентство розшукало активи у рамках опрацювання понад тисячі запитів, які надійшли від міністерства, йдеться у повідомленні.

Читайте також

Росія заявила, що відступає з Херсона, Байден сподівається на підтримку України після виборів. 260 день війни. Онлайн

На Одеській митниці знайшли вертоліт. Його передадуть ЗСУ

Переселенців можуть поселити в санаторії та готелі, які є у власності АРМА

На початок