Ілон Маск скасував дистанційну роботу у Twitter

Ілон Маск скасував дистанційну роботу у Twitter

Ілон Маск скасував дистанційну роботу у Twitter
. Американський мільярдер, засновник "SpaceX" Ілон Маск, фото: AP

Новий власник Twitter Ілон Маск скасував у компанії дистанційну роботу. Про це інформує Bloomberg. За даними видання, ввечері в середу, 9 листопада, Маск вперше надіслав електронний лист своїм працівникам. У ньому він попередив їх про “важкі часи попереду” та заборонив віддалену роботу, якщо він особисто її не схвалить.

Згідно з новими правилами, які вступають у дію негайно, співробітники повинні бути в офісі не менше 40 годин на тиждень, додав Маск.

До приходу Маска у Twitter практикувалася постійна робота з будь-якого місця для працівників компанії. Багато з них працювали віддалено через пандемію. За даними Bloomberg, ще після оголошення угоди про покупку компанії на початку року Маск заявив, що виступає проти віддаленої роботи. За словами Маска, рішення щодо винятків він ухвалюватиме в кожному конкретному випадку.

Також Маск виключив так звані “дні відпочинку” з календарів співробітників Twitter. Йдеться про щомісячний вихідний для всієї компанії, запроваджений у період пандемії.

“Шлях попереду важкий і вимагатиме інтенсивної роботи, щоб досягти успіху”, — написав Маск у своєму зверненні до співробітників. В окремому електронному листі він додав, що “протягом наступних кількох днів абсолютним головним пріоритетом є пошук і призупинення всіх перевірених ботів/тролів/спаму”.

Twitter перебуває під керівництвом Маска вже майже два тижні, пише Bloomberg. За цей час мільярдер звільнив приблизно половину співробітників і більшість керівного апарату. Новий бос підвищив ціну на підписку на Twitter Blue до 8 доларів і додав до неї верифікацію користувача. В електронному листі Маск сказав працівникам, що він хоче, щоб підписки становили половину доходу Twitter.

Раніше американський мільярдер, засновник SpaceX Ілон Маск завершив покупку компанії Twitter вартістю $44 млрд та звільнив вище керівництво компанії.

25 жовтня співробітники Twitter підготували відкритий лист, в якому виступили проти проти плану Ілона Маска звільнити 75% співробітників компанії. Раніше Ілон Маск повідомив потенційним спонсорам свого придбання Twitter, що він планує звільнити майже 75% персоналу Twitter.

Що відомо

  • 5 квітня Ілон Маск купив 9,2% акцій Twitter та увійшов до ради директорів компанії.
  • 25 квітня стало відомо, що бізнесмен уклав угоду з купівлі соціальної мережі Twitter за 44 мільярди доларів.
  • 13 травня Маск заявив про припинення угоди з купівлі Twitter. За його словами, припинення операції пов'язане з перевіркою даних числа фейкових акаунтів у соцмережі.
  • 13 липня стало відомо, що Twitter подав до суду на Ілона Маска, щоб спробувати змусити його купити соціальну мережу. У позові Маска звинувачують у "довгому списку" порушень угоди про злиття, які “заплямували Twitter і його бізнес".
  • Вже у серпні з'явилася інформація про те, що Ілон Маск продав акції Tesla на $6,9 млрд та планує завершити купівлю Twitter за $44 млрд на тлі судової тяганини із компанією.
  • 4 жовтня стало відомо Ілон Маск запропонував компанії Twitter Inc завершити угоду про купівлю соціальної мережі, хоча раніше відмовився від ідеї придбати Twitter.
  • Ілон Маск у листі до рекламодавців 27 жовтня написав, що вже придбав соціальну мережу Twitter і розказав про свої плани та причини купівлі. Мільярдер заявив, що хоче допомогти людству, адже традиційні медіа "підігрівають" полярні крайності і розкол суспільства, адже думають, що це приносить гроші, при цьому не даючи можливості для діалогу.

Читайте також

Реформи Ілона Маска: Twitter братиме по 8 доларів за верифікацію акаунту та синю галочку

Twitter, ймовірно, втратив більше мільйона користувачів з моменту приходу Ілона Маска в компанію

Працівники Twitter подали позов до суду через план Ілона Маска звільнити понад 3 тисячі співробітників

У Twitter створять раду для модерації контенту — Маск

На початок