У Польщі звели новий паркан на кордоні з Білоруссю

У Польщі звели новий паркан на кордоні з Білоруссю

У Польщі звели новий паркан на кордоні з Білоруссю
Фото: twitter.com/StZaryn

У Польщі на кордоні з Білоруссю побудували нову секцію металевої огорожі, яка має знизити ризик нелегального перетину межі між двома державами.

Про це повідомив Уповноважений уряду з безпеки інформаційного простору Республіки Польща Станіслав Жарин.

"У Польщі збудували новий паркан на кордоні. Кордон Польщі з Білоруссю охороняється дуже добре", — написав він.

Жарин наголосив, що паркан дозволить знизити ризик нелегальної міграції у Польщу.

"Нелегальний перетин кордону з Білорусі до Польщі буде складнішим, ніж це було раніше", — запевнив посадовець.

2 жовтня повідомлялось, що Польща добудувала стіну на кордоні з Білоруссю завдовжки 187 кілометрів. Висота побудованої "стіни" — 5,5 м. Огородження зроблено зі сталевих панелей висотою 4,5 м з колючим дротом нагорі.

Що відомо

  • Польські прикордонники та поліцейські 4 серпня 2021 року затримали 62 нелегальних мігрантів, які потрапили до Польщі із Білорусі. За незаконний перетин польсько-білоруського кордону було затримано 50 громадян Іраку, 11 громадян Ірану та 1 громадянина Камеруну. Також правоохоронці затримали українця, який намагався "забрати" кількох іноземців.
  • 24 серпня 2021 року міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Польща планує побудувати огорожу заввишки 2,5 метри на кордоні з Білоруссю.
  • Наприкінці січня 2022 року Польща розпочала будівництво огорожі на кордоні з Білоруссю. Вздовж кордону зведуть стіну завдовжки 186 кілометрів, аби стримувати мігрантські потоки. Нове загородження загальною довжиною 186 км та висотою 5,5 м має бути готовим у червні.

Читайте також

Латвія звела перші кілометри паркану на кордоні з Білоруссю. Чому так повільно

На початок