Троє лучан стали призерами чемпіонату світу з кікбоксингу

Тренер Андрій Подвальний з переможцями чемпіонату світу. Фото: Андрій Подвальний

Троє луцьких спортсменів на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA, що відбувся у Туреччині, здобули дві золотих та одну срібну медаль, – розповів Суспільному тренер Андрій Подвальний.

Спортсменка Софія Подвальна, яка виступала у ваговій категорії 55 кілограмів виборола золото й стала чемпіонкою світу.

Чемпіонка світу з кікбоксингу Софія Подвальна. Фото: Андрій Подвальний

Ще одним чемпіоном став 15-річний лучанин Руслан Ткачук у ваговій категорії 75 кілограмів. Він здобув перемогу й став чемпіоном світу у цьому виді спорту.

Троє луцьких кікбоксерів повернулися з чемпіонату світу з медалями
Лучанин Руслан Ткачук здобув першість. Фото: Андрій Подвальний

Наймолодшому учаснику змагань з Волині – 14 років. Артем Кучерук змагався у ваговій категорії 55 кілограмів та здобув срібло.

Троє луцьких кікбоксерів здобули право представляти національну збірну України за підсумками 2021 року.

Національна збірна України на чемпіонаті світу з кікбоксингу. Фото: Андрій Подвальний

Наприкінці жовтня, вони разом із тренером Андрієм Подвальним вирушили до Туреччини, де з 31 жовтня по 6 листопада в місті Кемер відбулися міжнародні змагання з кікбоксингу. Загалом до складу збірної України ввійшли 60 атлетів і тренерів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.