Харківський кіт Степан представлятиме проєкт "Збережіть українську культуру"

Харківський кіт Степан представлятиме проєкт "Збережіть українську культуру"

Харківський кіт Степан представлятиме проєкт "Збережіть українську культуру"
Instagram / loveyoustepan

Кіт Степан з Харкова став амбасадором проєкту "Збережіть українську культуру" від Міністерства культури та інформаційної політики України.

Степан — третій амбасадор проєкту, 7 листопада повідомили у Міністерстві.

"Харківський кіт Степан, який має в Instagram 1,3 млн підписників став амбасадором проєкту від МКІП — "Збережіть українську культуру". Це вже третя зірка, яка долучилася до проєкту, спрямованого на відновлення зруйнованих росіянами українських пам’яток культури", — йдеться у повідомленні.

На сторінці Степана в Instagram опублікували фото з мініатюрою музею Григорія Сковороди у Богодухівському районі на Харківщині, який російські військові зруйнували у травні.

Про що проєкт "Збережіть українську культуру"

Міністерство культури та інформполітики створило спеціальний рахунок для збору коштів на відбудову зруйнованих культурних об'єктів.

"З 24 лютого 2022 року 469 об'єктів культурної спадщини пошкодили або зруйнували війська рф. Збитки вже становлять сотні мільйонів гривень. Ми розробили зручний сайт, де є опис кожної культурної пам'ятки, яку зруйнували рашисти, масштаби пошкоджень та сума коштів, яка необхідна для її відновлення", — написав міністр культури Олександр Ткаченко у своєму Facebook наприкінці серпня.

Що відомо

  • Степан та його хазяйка Анна з Харкова. За сторінкою Степана в Instagram стежать 1,3 млн підписників. Через тиждень після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, Степан та Анна евакуювалися з району Північної Салтівки, який за час війни частково знищено. У березні кіт Степан зібрав понад 10 тис. доларів для допомоги тваринам в Україні.

Читайте також

Харківський кіт Степан з'явився в Instagram Брітні Спірс

На початок