"Очікуємо хороших новин щодо ППО й ПРО для України" — Зеленський

"Очікуємо хороших новин щодо ППО й ПРО для України" — Зеленський

"Очікуємо хороших новин щодо ППО й ПРО для України" — Зеленський
Володимир Зеленський, фото: ОПУ

Україна найближчими тижнями очікує "хороших новин" про постачання засобів протиповітряної та протиракетної оборони. Про це заявив президент Володимир Зеленський. Також він повідомив, що зараз йдуть перемовини про передачу Україні танків, бронетехніки та артилерії.

За словами президента, наступні тижні будуть дуже важливими. “Надзвичайно тісно працюємо з партнерами, щоб отримати для України більше танків, більше “броні”, більше артилерії”, — сказав Зеленський.

Він розповів, що у суботу, 5 листопада, провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача – доволі тривале, три години.

“Дуже детально проаналізували ситуацію на передовій – на всіх напрямках, на енергетичному фронті, ситуацію на кордонах. Доповідали Головнокомандувач, командувачі, керівник розвідки, Прем’єр-міністр, міністр оборони, керівник прикордонників. Знаємо, до чого готується ворог. Будемо відповідати й далі звільняти нашу землю”, — сказав президент.

Також проаналізували все, що стосується постачання силам оборони. Це техніка, боєприпаси, звʼязок, зимові речі. Окремо розглянули протидію ракетному й дроновому терору. За словами Зеленського, уже є доволі значні результати в цьому, відсоток збиття став більшим, але ще є над чим працювати.

“Маємо забезпечити повний захист українського неба і будемо й надалі робити для цього все можливе й неможливе. Найближчими тижнями очікуємо хороших новин щодо ППО й ПРО для України”, — сказав президент.

Читайте також

Нова військова допомога від США, заява G7 про "брудну бомбу". 255 день війни. Онлайн

Окупанти завдали 4 ракетних та 5 авіаційних ударів протягом доби — Генштаб

На початок