Осінній призов додасть проблем армії РФ — британська розвідка

Осінній призов додасть проблем армії РФ — британська розвідка

Осінній призов додасть проблем армії РФ — британська розвідка
Фото: з Телеграму ГУР

У Росії оголошений 30 вересня щорічний осінній призов, який розпочався 1 листопада і передбачає залучення додаткових 120 тисяч військовослужбовців, ускладнить проблеми російських Збройних сил. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

За даними розвідників, російські Збройні сили вже були перевантажені, забезпечуючи підготовку приблизно 300 тисяч військових у рамках так званої “часткової мобілізації”, оголошеної 21 вересня. Зараз Росія, ймовірно, намагається забезпечити військову підготовку для поточної мобілізації та щорічного осіннього призову, відзначили розвідники.

Щойно мобілізовані військовозобов’язані, швидше за все, мають мінімальну підготовку або не мають її взагалі. Досвідчених офіцерів і інструкторів направили воювати в Україну, де деякі з них, імовірно, загинули.

За даними британської розвідки, російські війська проводять навчання в Білорусі через брак навчального персоналу, боєприпасів і обладнання в Росії.

“Розгортання сил з невеликою підготовкою або без неї забезпечує невеликий додатковий наступальний бойовий потенціал”, — йдеться у звіті британської розвідки.

Читайте також

Нова військова допомога від США, заява G7 про "брудну бомбу". 255 день війни. Онлайн

Сили оборони відбили атаки окупантів на Донеччині і Луганщині — Генштаб

У Білорусі доукомплектовують війська РФ відмобілізованими з Росії — Генштаб ЗСУ

Авіація Сил оборони протягом доби завдала по війську РФ 11 ударів — Генштаб

РФ використовує мобілізованих, щоб відновити наступ у Донецькій області — ISW

На початок