Медзаклади України мають понад 400 терміналів Starlink — Ляшко

Медзаклади України мають понад 400 терміналів Starlink — Ляшко

Медзаклади України мають понад 400 терміналів Starlink — Ляшко
Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко під час презентації проєкту національного реабілітаційного центру "Незламні" на Форумі донорів, у Львові, 10 червня 2022 р. Фото Віктор Ковальчук / УНІАН

Українські медичні заклади використовують понад 400 терміналів супутникового інтернету Starlink, що дозволяє їм зберігати доступ до мережі та користуватись електронною системою охорони здоров’я.

Про це під час телемарафону повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"У нас вже понад 400 Starlink передано до закладів охорони здоров’я", — зазначив урядовець.

За його словами, термінали використовуються переважно медзакладами, розташованими у прифронтовій зоні.

"В першу чергу, це — прифронтові заклади охорони здоров’я для того, щоб вони могли працювати й з електронною системою охорони здоров’я, і плюс був доступ до інтернету", — розповів міністр.

24 жовтня американський бізнесмен і засновник компанії SpaceX Ілон Маск запевнив, що компанія продовжить надавати Україні супутниковий інтернет-сервіс Starlink попри минулі фінансові конфлікти.

Що відомо

  • 14 жовтня стало відомо, що компанія Ілона Маска SpaceX попередила Пентагон, що може припинити фінансування надання супутникового зв'язку Starlink в Україні, якщо відомство відмовиться виплачувати десятки мільйонів доларів на місяць. В Офісі президента України зазначили, що Україна знайде рішення, щоб супутниковий зв'язок працював і надалі.
  • 15 жовтня Ілон Маск після низки заяв щодо припинення фінансування систем Starlink в Україні змінив свою позицію, заявивши, що готовий допомагати безкоштовно попри збитки.

Читайте також

Стало відомо, скільки компанія SpaceX щомісячно витрачає на Starlink для України

В ЄС та Пентагоні обговорюють можливість платити Маску за Starlink в Україні — Politico

Росія намагається "вбити" Starlink в Україні — Ілон Маск

На початок