Кабмін звільнив Юрія Вітренка з посади керівника "Нафтогазу"

Кабмін звільнив Юрія Вітренка з посади керівника "Нафтогазу"

Кабмін звільнив Юрія Вітренка з посади керівника "Нафтогазу"
Фото: Юрій Вітренко/Facebook

Кабінет Міністрів України звільнив Юрія Вітренка з посади очільника НАК "Нафтогаз України".

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

"Кабінет Міністрів України своїм рішенням від 1 листопада 2022 року задовольнив заяву голови правління НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка про звільнення", — написали на сторінці "Нафтогазу".

Юрій Вітренко продовжить обіймати посаду очільника національної компанії до 3 листопада 2022 року включно.

Замість нього відомство очолить, ймовірно, міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов. Про це повідомив народний депутат, член фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко у Telegram.

"Кабмін проголосував одноголосно — це говорить, що Вітренка зняли не зовсім через результати, а через політичну волю. Новим головою "Нафтогазу", скоріш за все, стане Олексій Чернишов, міністр регіонального розвитку", — написав депутат.

1 листопада вранці "Економічна правда" із посиланням на джерела у парламенті та "Нафтогазі" повідомила, що Вітренко написав заяву про відставку.

Вітренка мала б звільнити Наглядова рада "Нафтогазу", однак вона й досі не сформована, її функції наразі виконує Кабмін.

Юрій Вітренко призначений головою НАК "Нафтогаз України" 28 квітня 2021. Через рік уряд призначив Вітренка ще на один рік. Його попередником був Андрій Коболєв.

Читайте також

"Найгірша в історії": голова Нафтогазу розповів, якою буде прийдешня зима для України

На початок