В Україні зареєстрували петицію про блокування російського контенту на стрімінгових платформах

В Україні зареєстрували петицію про блокування російського контенту на стрімінгових платформах

В Україні зареєстрували петицію про блокування російського контенту на стрімінгових платформах
. Фото: Unsplash

На сайті президента України з’явилася петиція, яка закликає звернутися до стрімінгових компаній із проханням створити механізм, який гарантує блокування російського контенту на території України.

Автором петиції є Сергій Градиський.

"Станом на восьмий місяць повномасштабного вторгнення Росії в Україну, пісні російських виконавців залишаються у топах музичних платформ YouTube Music, Apple Music, Spotify, Deezer, Shazam. Очевидно, що російські артисти сплачують податки в казну держави терориста, яка спрямовує ці кошти в тому числі і на зброю, яку Росія використовує для геноциду українського народу", — зазначає ініціатор.

Сергій Градиський підрахував, що за 1000 прослуховувань пісні на платформах зазначених нижче, РФ отримує:

  • Spotify — 0,9 €
  • Apple Music — 3,7 €
  • Deezer — 1,69 €
  • YouTube Music — 1,9 €

"За статистикою, на одного слухача у середньому припадає 12-13 прослуховувань. Тобто, лише з 5 артистів виходить 1,59 мільйона прослуховувань, і це — лише на одній платформі", — підкреслив активіст.

Відтак кожне прослуховування та перегляд російського контенту не лише спонсорує тероризм, а й популяризує культуру ворога, яку десятками років насаджувала Росія, вважає Градиський.

"У зв’язку з цим прошу вас заборонити споживання будь-якого контенту росіян на всіх доступних стрімінгових сервісах на території України. Звернутись до стрімінгових компаній для створення механізму, який гарантує блокування російського контенту на території України", — закликає Сергій Градиський.

Читайте також

Світ реагує на заяву Росії про розірвання "зернової угоди", ЗСУ просуваються на Півдні. 249 день війни. Онлайн

На початок