Медичні заклади Запорізької області отримають додаткове фінансування

Медичні заклади Запорізької області отримають додаткове фінансування

Медичні заклади Запорізької області отримають додаткове фінансування

Частину коштів субвенції, яка розподілена помісячно до кінця року, також направлять на погашення заборгованості з виплати заробітної платні лікарям. Сьогодні обласна інфекційна лікарня отримає 3,5 мільйони, з котрих 1,5 мільйони - це кошти на 300-відсоткові надбавки співробітникам лікарні, які працювали з пацієнтами, хворими на COVID-19.

Згідно постанови Кабінету Міністрів про вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення державних фінансових гарантій медичного обслуговування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, і належної оплати праці медичних та інших працівників, які надають медичну допомогу таким пацієнтам, до Запорізької області надійшло 115 мільйонів гривень. Під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров повідомив, за якими напрямками будуть розподілені додаткові кошти.

Іван Федоров, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації

Іван Федоров, перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації

Це придбання інсулінів для хворих на цукровий діабет. Ці кошти будуть розподілені по всій території Запорізької області відповідними органами місцевого самоврядування і безпосередньо надійдуть до всіх хворих на цю хворобу. Вистачає цих коштів приблизно до першого вересня, - каже перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров.

Другий напрямок, куди будуть направлені ці кошти - підтримка закладів охорони здоров’я, котрі не підписали угоди з Національною службою здоров’я, а будуть і надалі функціонувати як комунальна установа, а не комунальна неприбуткова установа. До таких закладів відносяться: дитячий будинок «Сонечко», «Станція переливання крові», «Судова медична експертиза». На функціонування цих закладів потрібно приблизно 117 мільйонів гривень, частина коштів з цих 115 мільйонів субвенції піде на покриття дефіциту цього напрямку.

Третій напрямок – підтримка комунальних неприбуткових установ, котрі підписали договори з Національною службою здоров’я і вступили до програми погашення медичних гарантій Національної служби здоров’я.

Іван Федоров також зазначив, що частину коштів субвенції, яка розподілена помісячно до кінця року, також направлять на погашення заборгованості з виплати заробітної плати лікарям. Сьогодні обласна інфекційна лікарня отримає 3,5 мільйони, з котрих 1,5 мільйони - це кошти на 300-відсоткові надбавки співробітникам лікарні, які працювали з пацієнтами, хворими на COVID-19, додав Іван Федоров.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди