Чому в Черкасах зупиняються тролейбуси

Чому в Черкасах зупиняються тролейбуси

Чому в Черкасах зупиняються тролейбуси
Суспільне: Черкаси

У Черкасах другий день поспіль зупиняється електротранспорт: тролейбуси стають посеред дороги. Все відбувається через вимкнення електропідстанцій, повідомив Суспільному начальник управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

За словами Віталія Москаленка, "Черкасиобленерго" аварійно, без попередження вимикає підстанції, тому тролейбуси, які виїжджають на маршрут, зупиняються посеред дороги.

"27 жовтня о 19 годині «Черкасиобленерго» без попередження вимкнули дві підстанції для тролейбусного парку. І залишили річковий вокзал і проспект Хіміків без напруги. Їхав тролейбус — раз, немає напруги, став тролейбус. І ніхто нічого не знає, чого так сталося. Починаємо дізнаватися — обленерго в режимі економії вимкнуло дві підстанції. 28 жовтня о 13:30 знов вимкнули дві підстанції без попередження. Тролейбуси застрягли на кінцевих зупинках, посеред дороги. Низький рівень електроенергії, і вони вирішили вимкнути її в аварійному режимі", — розповів начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Він повідомив, що 28 жовтня станом на 14:10 друга і третя підстанції були без напруги, тролейбуси зупинилися:

"Ввімкнути ми їх не можемо, бо це зробило «Черкасиобленерго». Ми не попереджували населення, бо і нас не попереджували".

Суспільне звернулося в пресслужбу "Черкасиобленерго" по коментар, утім там коментувати відмовилися.

Що відомо

  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни оголошена повітряна тривога.
  • На Черкащині у зв'язку з цим можливі перебої в енергозабезпеченні. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • Із 20 жовтня, з 7.00 до 23.00 керівник ОВА Ігор Табурець закликав усіх жителів Черкащини долучитися до тотальної економії електроенергії. За його словами, в ці години слід мінімізувати споживання електрики, через нові руйнування росіянами генеруючих об'єктів енергетики. Тому крок вимушений.
  • В області розпочали застосовувати аварійні відключення електроенергії. Їх застосовують для стабілізації енергосистеми країни, тому про них попередити завчасно неможливо, пояснив Ігор Табурець.
  • На Черкащині від 27 жовтня, впроваджені ще жорсткіші обмеження енергопостачання, повідомив керівник ОВА. За його словами, найскладнішою лишається ситуація в Уманському районі. Він закликав усіх економити електроенергію.
  • На ранок 28 жовтня Умань забезпечена електроенергією на 20%, поінформував перший заступник міського голови Умані Олег Ганіч. За його словами, нині тривають відновлювальні роботи.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок