Від Ковеля на Волині до Ужгорода курсуватиме новий поїзд

Від Ковеля на Волині до Ужгорода курсуватиме новий поїзд

28 жовтня "Укрзалізниця" презентувала оновлений графік руху поїздів, яким передбачено 14 нових рейсів. Серед нових рейсів – відновлене сполучення між Ужгородом та Волинню, – повідомили на сайті "Укрзалізниці".

Вперше за багато років відновлене сполучення між Волинню та гірськолижним регіоном у Славську, Дрогобичем та головними містами Закарпаття.

Поїзд №266/265 Ковель – Ужгород у напрямку із Закарпаття на Волинь зупинятиметься у Львові близько 06:00, а у зворотному напрямку близько 22:00.

Також через Ковель курсуватиме поїзд № 131/132 Запоріжжя – Львів. Його маршрут пролягатиме через Київ, Житомир та Ковель, надаючи зручне сполучення з Волинню, Львівщиною, Києвом та Дніпром.

Що відомо

  • З 10 вересня швидкісний поїзд Київ — Луцьк зупиняється на додаткових зупинках. Рейс двоповерхового поїзда Skoda Київ — Луцьк робитиме додаткові зупинки у Фастові, Бердичеві, Полонному, Славуті та Здолбунові.
  • 23 серпня "Укрзалізниця" запустила швидкісний потяг Skoda на маршруті Київ – Рівне – Луцьк. Перший рейс зі столиці до Луцька відбувся 23 серпня: поїзд прибув в обласний центр Волині о 13:12. Тривалість маршруту становила п'ять годин 22 хвилини.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок