Держсекретар США Блінкен відвідав "Кафе Україна” в Оттаві

Держсекретар США Блінкен відвідав "Кафе Україна” в Оттаві

Держсекретар США Блінкен відвідав "Кафе Україна” в Оттаві
Держсекретар США Ентоні Блінкен та голова МЗС Канади Мелані Джолі у "Кафе Україна" в Оттаві, 27 жовтня 2022 року, фото: AP

Під час дводенного візиту до Канади, державний секретар США Ентоні Блінкен відвідав "Кафе Україна" в Оттаві. Його супроводжували голова МЗС Канади Мелані Джолі та віцепрем'єрка Христя Фріланд.

Про це пише "Голос Америки".

Під час візиту Блінкен наголосив на важливості такого кафе для українських біженців, що знайшли прихисток у Канаді.

"Це кафе чудове, тому що воно дає відчуття громади для людей, які залишили позаду все, створює мережі спілкування для них, щоб вони могли пристосуватися до їхнього нового дому", — сказав він.

Держсекретар США Блінкен відвідав "Кафе Україна” в Оттаві
Держсекретар США Блінкен відвідав "Кафе Україна” в Оттаві. Держсекретар США Ентоні Блінкен, голова МЗС Канади Мелані Джолі та віцепрем'єрка Канади Христя Фріланд у "Кафе Україна" в Оттаві, 27 жовтня 2022 року, фото: AP

Блінкен також зазначив, що США побачили "надзвичайну мужність та стійкість українського народу, який бореться проти російської агресії", а також допомогли у цих зусиллях.

"Сполучені Штати і Канада працювали разом, аби підготуватися до шторму, який насувається, а потім – переконатися, що українці мають все необхідне, аби відбити агресію і повернути свої землі. Але також переконатися, що ті українці, які поїхали, мають куди податися, і що їх зустрінуть із відкритими обіймами", — додав державний секретар США.

Як пише "Голос Америки", серед питань для обговорення на порядку денному Блінкена — війна Росії в Україні, протести в Ірані, а також криза на Гаїті, повідомили в дипломатичних відомствах обох країн.

Читайте також

Блінкен: Якщо не протистояти Росії, це може призвести до нових конфліктів

На початок