Apple підтвердила перехід iPhone на USB-C

Apple підтвердила перехід iPhone на USB-C

Apple підтвердила перехід iPhone на USB-C
.

Директор з маркетингу Apple Грег Джосвяк підтвердив, що компанії доведеться дотримуватися нових правил ЄС щодо USB-C. Водночас він розкритикував рішення ЄС за "наслідки для електронних відходів і незручність для клієнтів", повідомляє WSJ.

"Очевидно, нам доведеться підкоритися, у нас немає вибору", – сказав Джосвяк і додав, що "європейці диктують терміни для європейських клієнтів". За його словами, Apple незадоволена юридичним примусом переходу. Джосвяк нагадав, що колись компанію змушували перейти на Micro USB.

Грег припустив, що рішення ЄС зашкодить інноваціям і створить додаткові електронні відходи, оскільки кабелі Lightning застаріють.

"Це вже є у понад мільярда людей", — сказав Джосвяк про власний кабель Apple. Він додав, що зарядка пристроїв за допомогою знімних кабелів переважно розв’язала б проблему стандартизації.

Джосвяк не став уточнювати терміни чи спосіб, у який Apple виконуватиме зміни.

"Ви просите мене передбачити майбутнє", — сказав він.

Раніше Єврорада офіційно схвалила, що у 2024 році ЄС перейде на універсальний стандарт зарядних пристроїв. Порт USB-C стане обов’язковим для цілого ряду електронних пристроїв, таких як мобільні телефони, планшети та навушники.

Споживачі зможуть обирати, купувати новий пристрій із зарядним пристроєм чи без нього. Це не тільки має заощадити гроші споживачів, але й зменшити електронні відходи, пов’язані з виробництвом, транспортуванням і утилізацією зарядних пристроїв.

На початок