Підготували гігієнічні набори: як у Черкасах підтримують переселенців

Підготували гігієнічні набори: як у Черкасах підтримують переселенців

Підготували гігієнічні набори: як у Черкасах підтримують переселенців
Суспільне: Черкаси

270 гігієнічних наборів отримали переселенці від благодійного фонду "Допоможи ближньому. Черкаси". Його керівниця Лідія Дмитренко розповіла, що набори сформували за потребами людей, які до них звертались.

У пакунки поклали рушники, пральний порошок та мило. Набори видавали кожному члену родини. Аби їх отримати, переселенці мали показати довідку внутрішньо переміщеної особи паспорт та ідентифікаційний код.

Із Лисичанська до Черкас приїхала Антоніна Мельникова:

"У нас в сім’ї три людини. Зараз дуже дорого купити, шампуні здорожчали, порошки, та й все подорожчало. Ви ж знаєте скільки зараз коштує, то це дуже хороша допомога".

У Черкасах підтримують переселенців
Суспільне: Черкаси

Тетяна Зінченко переїхала зі Слов'янська. За таку допомогу дуже вдячна:

"Тим людям, які приїхали із однією сумкою, а там пару речей лише, то це велика допомога, особливо якщо ще й квартиру винаймають і там нічого немає, то це допомога хороша, я вважаю".

За словами керівниці благодійного фонду "Допоможи ближньому. Черкаси" Лідії Дмитренко, вони отримують запити від внутрішньо переселених людей та на офіційну сторінку Фонду. Таким чином формують допомогу:

Отримуємо запити від людей і на пряму, і на офіційну сторінку дуже багато людей звертається. За можливості усім допомагаємо орієнтуємось в запитах і їхніх потребах і так формуємо роботу далі. Зараз їм будь-яка допомога важлива, але важливіше те, що про них тут дбають думають про них, бо люди опинилися в складних умовах

У Черкасах підтримують переселенців
Суспільне: Черкаси

Що відомо

  • За словами Ігоря Табурця, натепер у Черкаській області проживають майже 103 тисяч внутрішньо переміщених людей.
  • Станом на 20 жовтня 2022 року в Гуманітарному центрі офіційно зареєстрували 26 236 переселенців, серед яких 7 051 дитина та 1 129 людей з інвалідністю. Найбільше – з Донецької, Луганської та Харківської областей.
  • У Центрі діють мовний клуб "Говори українською", куточок української літератури та спеціальні поштові скриньки, де збирають листи воїнам на передову.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок