Ізраїль допоможе Україні гуманітарною допомогою, але не дасть зброї

Ізраїль допоможе Україні гуманітарною допомогою, але не дасть зброї

Ізраїль допоможе Україні гуманітарною допомогою, але не дасть зброї
Міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц на засіданні кабінету міністрів в офісі прем'єр-міністра в Єрусалимі, неділя, 23 жовтня 2022 року. Фото: AP

Міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц у телефонній розмові із міністром оборони України Олексієм Резніковим запевнив, що Ізраїль підтримує Україну перед обличчям російського вторгнення, але уточнив, що через "оперативні обмеження" він не може надати Києву зброю.

Про це повідомляє ізраїльське видання The Time of Israel з посиланням на офіс Ганца.

Згідно із заявою офісу Ганца, він отримав останню інформацію про перебіг війни та повідомив, що країна надасть допомогу оборонними системами.

Міністри домовилися провести негайні переговори щодо постачання Ізраїлем систем цивільного оповіщення та залишатися на зв'язку протягом наступних тижнів для обговорення інших питань.

20 жовтня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорив із прем’єр-міністром Ізраїлю Яїром Лапідом звернення України до Ізраїлю щодо надання систем і технологій протиповітряної та протиракетної оборони.

Що відомо

  • Міністр у справах діаспори Ізраїлю Нахман Шай прокоментував можливе постачання Іраном ракет для Росії, закликавши надати Україні необхідну військову допомогу.
  • Міністр оборони Ізраїлю Бенні Ганц і лідер опозиції Біньямін Нетаньягу висловили небажання змінювати політику Ізраїлю щодо ненадсилання оборонної техніки в Україну.

Читайте також

"Я шокований": Зеленський про відсутність допомоги Ізраїлю Україні

Посол Ізраїлю відреагував на слова Зеленського про ненадання військової допомоги

Кулеба обговорив із прем'єром Ізраїлю надання Україні систем ППО

На початок