Ріші Сунак офіційно оголосив про висунення на прем'єра Британії

Ріші Сунак офіційно оголосив про висунення на прем'єра Британії

Ріші Сунак офіційно оголосив про висунення на прем'єра Британії
Колишній міністр фінансів Великої Британії Ріші Сунак. Фото: АР

Колишній міністр фінансів Британії Ріші Сунак офіційно оголосив про висунення на посаду прем'єр-міністра та голови Консервативної партії. Про це він написав у Twitter.

"Сполучене Королівство – чудова країна, але ми стикаємося з глибокою економічною кризою. Ось чому я бажаю стати лідером Консервативної партії та вашим наступним прем’єр-міністром. Я хочу виправити нашу економіку, об’єднати нашу партію та забезпечити нашу країну", – написав він.

Прем'єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс оголосила про свою відставку з поста лідера Консервативної партії. Відповідну заяву Трасс зробила у четвер, 20 жовтня. Трасс залишатиметься на посаді прем'єр-міністерки, поки не буде обраний її наступник.

Лідерка Палати громад британського парламенту Пенні Мордонт першою оголосила про свою участь у боротьбі за посаду прем'єр-міністра Великої Британії після відставки Ліз Трасс.

Що відомо

За інформацією The Telegraph, колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон перериває свою відпустку на Карибських островах та повертається у королівство, щоб узяти участь у новій боротьбі за посаду прем’єр-міністра країни.

Згідно з опитуванням YouGov Political Research, кожен третій представник Торі хотів би повернути на посаду прем’єра Бориса Джонсона (32%). За ним йде колишній канцлер і суперник у боротьбі за лідерство Ріші Сунак (23%), міністр оборони Бен Уоллес (10%) та лідерка Палати громад Пенні Мордонт (9%).

Читайте також

"Очікували, протримається до Різдва". Реакції у світі на відставку Ліз Трасс та кого чекати у кріслі премʼєра Британії

На початок