Помер засновник Red Bull Дітріх Матешиц

Помер засновник Red Bull Дітріх Матешиц

Помер засновник Red Bull Дітріх Матешиц
Засновник Red Bull Дітріх Матешиц. Фото: АР

Мільярдер, засновник австрійської компанії-виробника енергетичних напоїв Red Bull Дітріх Матешиц помер у віці 78 років. Про це йдеться у повідомленні компанії.

"У ці моменти горе переважує всі інші почуття. Але незабаром воно поступиться місцем вдячності за те, що він змінив, чому дав хід, чого досяг і що зробив можливим для стільких людей. Ми збережемо любоі і повагу до нього", — зазначили в компанії.

Про обставини смерті Матешиця не повідомляється, але раніше ЗМІ писали про серйозні проблеми зі здоров'ям у бізнесмена, зокрема про те, що у нього виявили рак.

Австрійський бізнесмен заснував компанію Red Bull у 1984 році разом із підприємцем із Таїланду Чалео Ювідьєю. У 2008 році журнал Forbes оцінював статки Матешиця та Йювідії в 4 млрд доларів.

Він поєднував цей бізнес зі своєю любов'ю до автоспорту. Концерн Red Bull багато років підтримував автоспорт, включаючи Формулу-1, NASCAR, чемпіонат світу з ралі, ралі "Дакар" та інші змагання.

Компанія купила гоночну команду Jaguar Formula 1 і створила Red Bull Racing, яка зараз є однією з найсильніших команд, а також "Альфа Таурі" (раніше "Торо Россо").

Також Матешиц виступив ініціатором створення футбольних клубів під брендом Ред Булл: "РБ Лейпциг", "РБ Зальцбург", "Нью-Йорк Ред Буллз", "Ред Булл Бразил".

Читайте також

Помер ректор Київського університету ім. Грінченка

На початок