Опалювальний сезон в Охтирці планують розпочати частково у листопаді - голова Сумської ОВА

Опалювальний сезон в Охтирці планують розпочати частково у листопаді - голова Сумської ОВА

Опалювальний сезон в Охтирці планують розпочати частково у листопаді - голова Сумської ОВА
Зруйнована росіянами ТЕЦ в Охтирці, фото: Суспільне Суми

Опалювальний сезон в Охтирці Сумської області планують розпочати частково до 10 листопада. Повноцінно опаленням місто може бути забезпечене на початку грудня. Про це в ефірі марафону "Єдині новини" сказав голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

"Наразі в Охтирській ТЕЦ завершують роботи з ремонту парового котла. На жаль, не вдасться відновити цього року генерацію електричної енергії", - сказав Живицький. Нині виконуються роботи на газових мережах ТЕЦ, додав він.

Читайте також: У 13 громадах Сумської області розпочався опалювальний сезон

Також ведуться роботи зі встановлення нового парового котла.

Опалювальний сезон в Охтирці планують розпочати у листопаді - голова Сумської ОВА
Житловий будинок в Охтирці. Весна 2022 р. Фото: Суспільне Суми

"Спочатку, поки не буде великих морозів, буде частково запущено тепло в місті. Далі, після завершення всіх робіт, буде запущено опалювальний сезон повноцінно", - сказав Живицький.

Охтирка - це буде місто, де найпізніше на Сумщині розпочнеться опалювальний сезон.

Близько 8400 абонентів були підключені до Охтирської ТЕЦ до її руйнування. Також вона обслуговувала 67 бюджетних установ та понад 150 приватних організацій.

Що відомо

  • За прогнозом міського голови Охтирки Павла Кузьменка, опалювальний сезон в Охтирці розпочнеться із затримкою на місяць, приблизно з 15 листопада.
  • Станом на вересень в Охтирці планували розпочати опалювальний сезон на одному водогрійному котлі, а до кінця року спільно з НАК "Нафтогаз" встановити ще один котел, що працює на щепі.
  • Через те, що у вересні ще не привезли котел та не зводили дах, директор Охтирської ТЕЦ Григорій Юрко прогнозував, що опалювальний сезон в Охтирці може стартувати не вчасно.
  • У березні в Охтирці авіаударами російської армії було зруйновано Охтирську ТЕЦ, у тому числі водогрійний котел та офісні приміщення.
  • Розбирати завали Охтирської ТЕЦ рятувальники почали у травні.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок