У Києві через дорожній конфлікт вбили добровольця "Свободи" Олексія Щербину

У Києві через дорожній конфлікт вбили добровольця "Свободи" Олексія Щербину

У Києві через дорожній конфлікт вбили добровольця "Свободи" Олексія Щербину
Фото: Андрій Іллєнко/ Facebook

У Києві через сварку на дорозі вбили добровольця ДФТГ "Свобода" Олексія Щербину. Підозрюваних у вбивстві вже затримала поліція.

Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.

За їхніми даними, 21 жовтня до поліції надійшло повідомлення про стрільбу на вулиці Академіка Глушкова. Прибувши на місце події, інспектори побачили скривавленого чоловіка. Після опиту очевидців, патрульні передали іншим екіпажам марку та колір автомобіля. Згодом патрульні виявили Lexus та затримали водія разом з двома пасажирами.

За попередньою інформацією, між чоловіками виник дорожній конфлікт. Водій Lexus вистрелив у Щербину, після чого той помер.

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Іллєнко повідомив, що Олексій готував документи на мобілізацію в батальйон "Свобода", в нього залишилась дружина та мала дитина.

"Ситуація жахлива у своєму абсурді — три відморозки на лексусі влаштували розбірки у дворі у форматі три на одного, влаштували бійку, а потім дістали зброю і почали стріляти на ураження. В київському дворі. Серед білого дня. Стріляти у людину у військовій формі. Олексій помер. Його вбили. Дружина стала вдовою, немовля стало сиротою", — написав Іллєнко.

Він оприлюднив прізвища чоловіків:

  • Ігнатенко Леонід Іванович (30.05.1982)
  • Котирло Ігор Валерійович (20.12.1998)
  • Вільцанюк Вячеслав Володимирович (04.06.1996)

Пасажирам "Лексуса" оголошено підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України — хуліганство, водію — за ч. 1 ст. 115. Підозрювані, за рішенням суду, їдуть у СІЗО без права застави.

Читайте також

В ООН обговорили атаки "Шахедів", РФ замінувала Каховську ГЕС, в Україні переносять дати канікул. 241 день війни. Онлайн

На початок