"Ворог підняв ставки" — Міноборони про удари по критичній інфраструктурі

"Ворог підняв ставки" — Міноборони про удари по критичній інфраструктурі

"Ворог підняв ставки" — Міноборони про удари по критичній інфраструктурі
Окупанти застосували ракети С-300 по критичній інфраструктурі Запорізького району. Фото: Telegram/ Олександр Старух

Росія "підіймає ставки" намагаючись знищити напередодні зими електростанції та об'єкти водопостачання в очікуванні, що від холоду загинуть тисячі людей.

Про це йдеться у дописі Міноборони у Twitter.

"Одна крилата ракета, випущена росією по житловому будинку, може знищити десятки мирних жителів. Це неодноразово доведено агресором. Але їхньому політичному керівництву цього замало. Ворог підняв ставки, знищивши напередодні зими електростанції та об'єкти водопостачання. Ворог очікує, що від холоду загинуть тисячі людей. Але ворог так нічого і не дізнався про опір українського народу", — йдеться у повідомленні.

22 жовтня росіяни здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня, повідомили в Укренерго.

Через це в Україні запровадили вимушені обмеження енергопостачання, зокрема в: Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Читайте також

"Укренерго" повідомило про значні пошкодження енергетичних об’єктів на заході України

На Кіровоградщині ракетних ударів зазнали енергетичні об’єкти у двох районах

Російські війська завдали ракетних ударів по Рівненщині. Що відомо

Вибір редакції

На початок