Поліцейська з Волині, яку затримали на хабарі, чекатиме суду вдома

Поліцейська з Волині, яку затримали на хабарі, чекатиме суду вдома

Поліцейська з Волині, яку затримали на хабарі, чекатиме суду вдома
СБУ у Волинській області

Суд обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання для заступниці начальника відділу Головного управління Нацполіції Волині, яку 27 квітня СБУ викрила на хабарі, - розповіла речниця прокуратури Волині Наталія Мурахевич. Каже: суд взяв до уваги те, що вона мати-одиначка. Зі слів Наталії Мурахевич, це рішення прокуратура оскаржуватиме в апеляції. Справу про відсторонення поліцейської від посади розглядатимуть 29 квітня, - каже речниця прокуратури.

Нагадаємо, працівники спецслужби затримали заступницю начальника відділу ГУ НП Волині після одержання чергової частини хабара у розмірі 700 доларів США. Про це розповіла речниця управління СБУ в області Іванна Поліщук. Каже: раніше оперативники задокументували отримання нею першої частини хабара у розмірі 500 доларів США. Загалом вона вимагала 1500 доларів за повернення вилученого у ході кримінального провадження автомобіля. Тривають слідчі дії.

Речник ГУ Нацполіції Волині Олег Плазовський підтвердив, що затримана - співробітниця ГУ Нацполіції в області, хто саме не розповів. Подію не коментує, каже, що справою займаються співробітники СБУ, ДБР та прокуратури.

На початок