Без урочистостей: останніх дзвоників та випускних вечорів цього річ не буде

Без урочистостей: останніх дзвоників та випускних вечорів цього річ не буде

Без урочистостей: останніх дзвоників та випускних вечорів цього річ не буде Ілюстративне фото

Урочистих останніх дзвоників та випускних вечорів цього річ не буде. Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти та науки України. Заступниця начальника управління департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Ольга Коноваленко розповіла про особливості завершення навчального року.

«Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчання, досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. Керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано розробити і затвердити графік видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідних і дотримання протиепідемічних вимог. Учням перших та восьмих та десятих класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, доречно копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документу у вересні 2020-2021 навчального року», - наголосила заступниця начальника управління - начальниця відділу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Ольга Коноваленко.

Також учнів четвертих та дев’ятих класів у поточному навчальному році звільнено від державної підсумкової атестації, а одинадцятикласники складатимуть її у формі ЗНО (відповідно до календарного плану). У документах про освіту робиться запис: «звільнений або звільнена». Учні 11-х класів складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО відповідно до календарного плану підготовки та проведення ЗНО 2020 року зі змінами. Освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше першого липня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди