Зібрали 50 тисяч гривень: черкаські школярі провели доброчинний концерт для ЗСУ

Зібрали 50 тисяч гривень: черкаські школярі провели доброчинний концерт для ЗСУ

Зібрали 50 тисяч гривень: черкаські школярі провели доброчинний концерт для ЗСУ
Суспільне Черкаси

50 тисяч гривень на допомогу Збройних Сил України зібрали учні Черкаської санаторної школи та їхні батьки на доброчинному концерті. Свято відбулося до 62-річчя закладу, розповіла Суспільному директорка Людмила Шарапа.

Шестикласниця Яніна Шпортко разом із подругами виконали патріотичну пісню. Дівчина зазначила, що цю пісню співала зі своїм дідусем, тому для неї вона особлива:

"Одразу на першій пісні пустили сльозу, тому що наскільки вона душевна, вона про війну, про Україну, за мир. Мій дід покійний бував підспівував мені".

Підтримати доньку прийшла її мама. Жінка розповіла, що участь у таких заходах дівчинка бере щороку. До виступу завжди готується з радістю, бо знає, що так допоможе українським військовим.

"Діти намагаються і хочуть допомагати, долучаються будь-якими способами. Вони допомагають і батькам, і вчителям", — прокоментувала Оксана Шпортко.

концерт
Суспільне Черкаси

Десятикласниця Дарина до виступу готувалася декілька тижнів:

"Я дуже рада, що школа проводить такі благодійні концерти, оскільки це допомога для ЗСУ, для нашої країни і нашу перемогу".

Після пісень та танців школярі вручали запрошеним на захід бійцям квіти та поробки, які виготовили власноруч.

Доброчинні концерти на допомогу українським бійцям в санаторній школі відбуваються із 2014 року, розповіла директорка закладу Людмила Шарапа:

"Ми один єдиний народ, виховуємо дітей справжніми патріотами. Ми не можемо зараз, коли країна в такій небезпеці, коли потрібно допомагати, залишатися осторонь цих справ. Тому всі працюємо: батьки, діти, весь педагогічний колектив".

концерт
Суспільне Черкаси

Нині вдалося зібрати 50 тисяч гривень. Їх передали військовим та волонтерам. Гроші витратять на придбання засобів зв’язку, зазначив командир черкаської тероборони Анатолій Стуженко:

"Такі концерти роблять велику справу, оскільки діти розуміють, що таке Україна, хто такі бійці, хто такі захисники і чому це так робиться".

концерт
Суспільне Черкаси

Авторка Ольга Мацканіч

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок