В Одесі 14-річна дівчинка випала з восьмого поверху: її врятували лікарі

В Одесі 14-річна дівчинка випала з восьмого поверху: її врятували лікарі

В Одесі 14-річна дівчинка випала з восьмого поверху: її врятували лікарі
Багатоповерхівка. Ілюстративне фото. Фото: УНІАН

14-річна дівчинка Віолета випала з вікна восьмого поверху багатоповерхівки в Одесі та вижила. У лікарні в Києві їй провели дві операції й наразі пацієнтка вже може ходити. Незабаром вона зможе повернутись додому. Про це повідомили в НСЛД "Охмадит".

Батьки та лікарі вирішили транспортувати дівчинку до лікарні Києва.

"Мама 14-річної Віолетти розповіла, що все сталася, коли її не було вдома. Зайшовши до квартири та побачивши відчинені вікна, жінка зрозуміла, що дитина хотіла вчинити самогубство. За словами матері дитини, довгий час Віолетта перебувала у депресивному стані: ще до війни у неї діагностували психічний розлад. Крім того, мати постраждалої розповіла, що більшість друзів Віолетти поїхали за кордон через російську агресію", — зазначено в повідомленні.

Під час падіння із вікна дівчинка вдарилася об дерево, а з нього впала на землю. В результаті у дитини діагностували перелом кісток лицьового черепа та перелом руки.

"Віолетта надійшла до нас наприкінці серпня. У неї був багатоуламковий перелом кісток лицевої частини черепа. Була потрібна велика реконструктивна операція. Особливість у тому, що слід провести фіксацію кісток за допомогою титанових пластин з гвинтами. Буквально протягом 3-4 години волонтери знайшли, все привезли, і ми зробили операції", – розповів лікар-хірург Олег Голубченко.

Дівчині провели дві операції тривалістю в сім та дев'ять годин.

"Ми розбили операцію на два етапи. Зробили нижню щелепу та суглоби протягом 7 годин. Потім "робили" середню зону обличчя, кістки носа. Ця реконструкція зайняла у нас дев'ять годин", – пояснив лікар.

Наразі пацієнтка проходить реабілітацію, з нею працюють лікарі, психологи, фізіотерапевти. ЇЇ планують виписати з лікарні вже за тиждень-півтора.

Читайте також

  • Український мінометник, якому відірвало стопу, готується до протезування в Одесі
  • За дев'ять днів подорожі ветеран російсько-української війни без ноги зібрав гроші на авто для ЗСУ
  • Отримав опіки понад 40% тіла: як мешканець ЖК "Тірас" в Одесі пережив ракетний удар

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок