У британській розвідці припускають відступ військ РФ на Херсонщині

У британській розвідці припускають відступ військ РФ на Херсонщині

У британській розвідці припускають відступ військ РФ на Херсонщині
Російські військові. Фото: АР

У британській розвідці вважають, що влада Росії серйозно розглядає масштабне відведення військ на Херсонщині, але зруйновані мости через Дніпро ускладнять це завдання. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

У відомстві зазначили, що 18 жовтня нещодавно призначений командувач збройними силами РФ в Україні генерал Сергій Суровікін заявив російським ЗМІ, що на Херсонщині "склалася складна ситуація" і схвалив оголошені раніше плани окупаційної влади щодо евакуації цивільного населення.

"Заява Суровікіна з поганими новинами про "спецвійськову операцію" — це дуже незвично. Ймовірно, це свідчить про те, що російська влада серйозно розглядає масштабне відведення своїх сил, які перебувають на захід від Дніпра", — йдеться у повідомленні.

У британській розвідці наголосили, що в разі відступу головним викликом для командування армією РФ буде переправлення солдатів та озброєння через річку шириною тисячу метрів.

"Оскільки всі постійні мости були серйозно пошкоджені, Росія, ймовірно, значною мірою покладається на тимчасовий баржевий міст, який вона добудувала поблизу Херсона останніми днями, і військові понтонні поромні підрозділи, які продовжують працювати в кількох місцях", — зазначили у відомстві.

Що відомо

У американському інституті вивчення війни припускають, що російські війська створюють інформаційні умови для атаки під фальшивим прапором на Каховську ГЕС, щоб затьмарити новини про "третій принизливий відступ російських військ", цього разу із заходу Херсонщини.

Читайте також

Відключення електрики в Україні, воєнний стан на окупованих територіях, санкції проти Ірану. 239 день війни. Онлайн

На початок