Президент дав завдання створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури

Президент дав завдання створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури

Президент дав завдання створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури
Стратегічна нарада щодо безпеки на об’єктах енергозабезпечення. Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання органам виконавчої влади оперативно створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури міст, селищ і сіл.

Про це стало відомо за підсумками стратегічної наради щодо безпеки на об’єктах енергозабезпечення, повідомляє Офіс Президента 19 жовтня.

"Було обговорено сценарії можливих наслідків і моделі підтримки населення під час імовірних загроз різного ступеня небезпечності. Учасники погодили необхідні заходи на випадок відсутності електроенергії в населених пунктах. Президент поставив завдання оперативно створити мобільні пункти живлення для критичної інфраструктури міст, селищ і сіл", — йдеться у повідомленні.

Учасники наради, серед яких: прем'єр-міністр України, міністр енергетики, міністр внутрішніх справ, міністр розвитку громад та територій, обговорили також необхідні кроки для вдалого проходження опалювального сезону в умовах постійних обстрілів.

Крім того, йшлося про заходи для ліквідації наслідків у разі виведення з ладу всієї енергосистеми України. Деталей в Офісі президента не повідомили.

Що відомо

  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.

Читайте також

Обстріл об'єктів критичної інфраструктури Києва. Частина міста без світла і води

За тиждень атак окупантів було зруйновано 30% українських електростанцій — Зеленський

"Загальна ситуація потребує дуже свідомого споживання" — Зеленський закликав до економії електроенергії

На початок