Вінничани здобули призові місця на чемпіонаті з веслування на байдарках і каное

"Срібло" та "бронзу" за підсумками Чемпіонату України серед спортсменів з веслування на байдарках і каное здобули вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Турнір проходив в Умані. У ньому взяли участь понад 480 веслувальників з 9 областей України: Вінницької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Хмельницької, Волинської, Івано-Франківської.

Медалі розігрувалися на дистанціях 1000, 500 та 200 метрів в одиночках, двійках та четвірках. Вінницю представляли вихованки МДЮСШ № 2 — відділення веслування на байдарках і каное.

cgjhn

Владислава Трохименко у категорії К-2 200 метрів стала володаркою срібної медалі. А спортивна пара Анастасія Пенедюк та Анна Надєжда у каное-двійці в категорії С-2 200 метрів посіли третє місце.

"Спортсменки Влада Трохименко, Анастасія Пенедюк та Анна Надєжда брали участь у такого рівня змаганнях вперше та виступили на достатньо високому рівні. Сподіваємось, що зайняті місця спонукатимуть їх на більш високий результат у майбутньому", — говорить в.о. директора МДЮСШ №2 Світлана Куліш.