Міжнародний медичний корпус облаштує шість свердловин в лікарнях Одеси та області

Міжнародний медичний корпус облаштує шість свердловин в лікарнях Одеси та області

Міжнародний медичний корпус облаштує шість свердловин в лікарнях Одеси та області
Станція очищення води зі свердловини в Миколаєві, яку встановили у травні за кошти волонтерської спільноти з Одеси. Суспільне Одеса

Чотири свердловини в медзакладах Одеси та дві в Ізмаїлі планують облаштувати за кошти Міжнародного медичного корпусу, повідомили в обласній військовій адміністрації.

Також всесвітня гуманітарна організація посприяє в обладнанні бомбосховищ в двох лікарнях області та наданні допомоги медзакладам різного типу.

"Міжнародним медичним корпусом було забезпечено тримісячну потребу базовими медикаментами низку лікарень в Одесі, Ізмаїлі і Болграді та 15 амбулаторій в Одеській області. Окрім цього, було надано спеціальні захисні окуляри і медичні набори для станції екстреної допомоги" — розповіла польова координаторка Міжнародного медичного корпусу Акуїла Фіндикліян.

На початку серпня представники організації повідомили, що облаштують бомбосховища та свердловини на Одещині. Тоді не називали кількість та місця, де планують їх обладнати.

Міжнародний медичний корпус – це глобальна некомерційна гуманітарна організація, яка надає екстрену медичну допомогу, проводить навчання в галузі охорони здоров’я та розбудовує потенціал для тих, хто постраждав від стихійного лиха, хвороби чи конфлікту.

Читайте також

  • В лікарнях Одеси облаштують артезіанські свердловини, з них подаватимуть воду під час комунальних аварій
  • 48 тонн чистої води за добу. Волонтери з Одеси обладнали системами очищення свердловину у Миколаєві

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок