Сумчани вибороли п'ять медалей на чемпіонаті Європи з сумо

. Суспільне Суми

Сумчани здобули п'ять медалей на чемпіонаті Європи з сумо у Естонії. Суспільне поспілкувалося зі спортсменами Кирилом Крупським та Дмитром Котовим.

Кирило Крупський та Дмитро Котов нещодавно взяли участь у чемпіонаті Європи з сумо, який приймало естонське місто Раквере. На двох вони вибороли п’ять медалей – три "золоті" і дві "срібні".

Суспільне Суми

У складі збірної України у віковій групі U18 Дмитро Котов у вазі до 90 кг посів друге місце. У команді Дмитро став чемпіоном. Говорить, перш за все хотів перевірити себе: "Сумо для мене — це можливість побачити інші країни, спробувати себе в змаганнях та перевірити себе".

Кирило Крупський у вазі до 80 кг посів перше місце. До цього Кирило додав "срібло" в абсолютній ваговій категорії та "золото" у команді, де з чотирьох представників збірної України двоє були сумчанами. Розповів, які емоції відчув, коли під час церемонії нагородження лунав гімн України: "Грає гімн. Ми всі його співаємо. У нас вся команда співає. І переповнює гордість за свою країну".

Тренер спортсменів Сергій Хекало результатом задоволений: "Я вважаю, що круто. І не лише я так вважаю, а так і є. Далеко не всі міста Європи можуть похвалитися такими результатами".

Крім того, у Раквере представник Сум Володимир Худяков у віковій категорії U-16 у вазі до 50 кг в особистих змаганнях виборов "срібну" медаль. Василь Михайленко (вага до 95 кг) посів 7 місце.

У віці U-14 Артем Єрьоменко (у вазі понад 70 кг) виборов третє місце. Трохи згодом, Артем став чемпіоном в командних змаганнях.

• Сумчанка виборола срібну медаль на чемпіонаті світу з греплінгу.
  • "Будь трішки тихішою у своїх висловлюваннях". Хокеїстка Ольга Гончаренко з Білорусі повернулася у “Сумчанку”.