НАТО незабаром передасть Україні сотню станцій глушіння безпілотників — Столтенберг

НАТО незабаром передасть Україні сотню станцій глушіння безпілотників — Столтенберг

НАТО незабаром передасть Україні сотню станцій глушіння безпілотників — Столтенберг
. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Фото: Getty Images

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг розповів про зброю, яку Україна незабаром отримає від союзників у НАТО. У списку засоби для глушіння безпілотників російського та іранського виробництва.

Про це Генсек НАТО заявив на брифінгу у Брюсселі, 13 жовтня, повідомляє кореспондент Суспільного.

"НАТО незабаром передасть Україні лічену кількість обладнання для боротьби з безпілотниками. Зокрема, сотню станцій глушіння безпілотників, які допоможуть зробити неефективними безпілотники російського та іранського виробництва і захистити українських громадян та інфраструктуру", — сказав Столтенберг.

Він додав, що у довгостроковій перспективі партнери також допоможуть Україні перейти від радянського обладнання до сучасного обладнання НАТО.

"НАТО постачає передові системи, включаючи системи артилерійської оборони, артилерію і бронетехніку. Я вітаю сьогоднішню заяву Іспанії про те, що вона надасть 4 пускові установки "Яструб" для посилення протиповітряної оборони України", — додав Генсек.

Що відомо

  • Після масштабних атак України Росією 10 жовтня, США, Німеччина та Франція негайно заявили про прискорення свої військової підтримки України. Сполучені Штати Америки прискорюють відправку сучасних засобів протиповітряної оборони NASAMS в Україну.
  • Президент Франції Емманюель Макрон, 10 жовтня, заявив про розширення своєї підтримки України у відповідь на сформульовані Києвом потреби, в тому числі у військовій техніці.
  • Німеччина уклала угоду про постачання Збройним силам Чехії сучасних танків та бронемашин замість військової техніки, яку чеський уряд передасть Україні. Крім того, 11 жовтня Україна отримала від Німеччини сучасні системи протиповітряної оборони Iris-T.

Читайте також

Столтенберг заявив про нагальну потребу в посиленні протиповітряної оборони України

На початок