Суспільне отримало премію Гуннара Гойдаля від Європейської спілки радіомовлення і телебачення

Суспільне отримало премію Гуннара Гойдаля від Європейської спілки радіомовлення і телебачення

Суспільне отримало премію Гуннара Гойдаля від Європейської спілки радіомовлення і телебачення
. Суспільне, скріншот

Український суспільний мовник отримав премію Гуннара Гойдаля за видатні досягнення в області обміну новинами у рамках Eurovision News Exchange (EVN) 2022 року та за висвітлення війни в Україні.

"Журналісти продемонстрували справжній професіоналізм і прихильність висвітленню історії, яка є не тільки новинною, а й глибоко особистою", — йдеться у повідомленні Європейської спілки радіомовлення і телебачення (EBU).

Премія Гойдаля вручається щорічно на Асамблеї новин.

"Суспільне заслуговує цієї нагороди за виняткову стійкість, яку вони продемонстрували, зумівши залишитися в ефірі в розпал повномасштабного вторгнення, а також продовжуючи інформувати аудиторію в Україні та сприяти глобальному розумінню ситуації", — заявив старший редактор Eurovision News Exchange Еміліо Сан Педро.

Він додав, що Суспільному також вдалося отримати ексклюзивне інтерв'ю для новин Євробачення з президентом Володимиром Зеленським: "Уперше ми змогли підготувати власне інтерв'ю для учасників з ключовим героєм новинного сюжету.

Керівниця новин Суспільного Ангеліна Карякіна отримала нагороду і заявила, що для українського суспільного мовника "велика честь отримати цю престижну премію".

"Робота, яку ми на Суспільному виконуємо, з початку російського вторгнення в Україну дала нам мету — поділитися цими історіями з усім світом. Смерті, вбивства, тортури цивільних ніяк не можуть бути виправдані, вони не можуть мати сенсу. Але коли ми розповідаємо про це світові — ця робота — бути свідком жахливого, набуває сенсу. Журналістика дає сили", — зазначила вона.

Іншими номінантами на премію Гойдаля були RTP (Португалія), переможець RTVE 2020 року (Іспанія) та торішній переможець France Télévisions (Франція) за видатні досягнення у висвітленні новин за кордоном та всередині країни.

Eurovision News Exchange (EVN) — це унікальна мережа, заснована європейськими редакціями суспільних мовників понад 60 років тому. Вона працює в більш ніж 50 країнах і пропонує членам ЄМС близько 100 новин, радіо та спортивних матеріалів, а також майже 17 годин живого контенту щодня. Це також дає змогу учасникам мережі використовувати важливі повідомлення очевидців подій, знаючи, що їхній зміст є надійним, безпечним для використання та поширення.

На початок